اخبار - ايران - قيام و حركتهاي اعتراضى
تاريخ: PM 1:57:43 1396/6/22

کارگران کارخانه تعطیل شده دستمال کاغذی نوظهور باز هم تجمع کردند

تجمع کارگری

تجمع کارگری

کارگران رسمی کارخانه نوظهور در اعتراض به دریافت نکردن مطالبات خود صبح امروز چهارشنبه ۲۲شهریور در محوطه این واحد صنعتی تجمع کردند.

خبرگزاری حکومتی ایلنا به‌نقل از یکی از کارگران حاضر در این تجمع نوشت: از مجموع کارگران کارخانه نوظهور شمار افراد باقیمانده به زحمت ۲۰نفر می‌شود و همه ما از ابتدای سال جاری تاکنون مطالباتی دریافت نکرده‌ایم.

کارخانه نوظهور که زمانی شمار کارگران شاغل در آن تا حدود چهارصد نفر می‌رسید، از ۱مرداد سال جاری تعطیل شده است و تا به امروز جلساتی که در ارتباط با وضعیت کارکنان باقیمانده آن برگزار شده، بی‌نتیجه بوده است.

از طرفی حدود سه ماه از حق بیمه‌های کارگران کارخانه نوظهور به حساب سازمان تأمین اجتماعی واریز نشده است.

کارگران باقیمانده این واحد تولیدی در آستانه بازنشستگی قرار دارند اما به‌دلیل متوقف شدن فعالیت‌های جاری در وضعیت سرگردانی قرار دارند.

در همین رابطه «محمدرضا فرزعلیان» رئیس حکومتی کانون شوراهای اسلامی کار گفت: کارگران کارخانه نوظهور ۵ماه است که معوقات مزدی خود را دریافت نکرده‌اند. این در حالی است که تا همین چندی پیش بیش از ۲۰۰کارگر بدون کوچکترین مشکلی در این کارخانه کار می‌کردند.

بیشتر بخوانید:‌

تجمع اعتراضی کارگران دستمال کاغذی نرمه- نوظهور در جاده قدیم کرج

کارگران کارخانه 'نوظهور تولیدکننده دستمال کاغذی نرمه' روز سه‌شنبه ۷شهریورماه ۹۶ در محوطه این کارخانه تجمع اعتراضی برپا کردند.
تجمع‌کنندگان در اعتراض به اخراج کارگران قراردادی، تعطیلی کارخانه، پرداخت نشدن ۸ماه حقوق و واریز نشدن حق بیمه‌ تجمع کردند.
 

مسئولیت محتوای این مطلب برعهده نویسنده است و سایت مجاهد الزاماً آن را تایید نمی‌کند

موقعيت ما روى شبكه هاى اجتماعى

ما را روى شبكه هاى اجتماعى دنبال كنيد

نرم افزارهاى موبايل